Aktuality:

Agi zkoušky Zetor
21.04.2015 22:15
Další závody byly opět zkoušky, ale tentokrát na Zetoru. První den pískala J. Máčková a její parkury byly krásné. První sice disk, zato druhý jen s jednou(poslední) laťkou na 2. místě.
Druhý den pískal P. Pupík a jeho parkury se mi líbily snad ještě víc. Mega běhavé a to nám s Freyem moc vyhovuje. Takže první běh čistý v nejlepším čase a 1. místo. smajlík V druhém běhu jsem trošku přecenila svoji rychlost a podcenila Freye, takže dis. smajlík Radost mi to ale nezkazilo, máme totiž první splněnou zkoušku do trojek. smajlík
Vide: https://www.youtube.com/watch?v=lCcPKB75pcY
Agi zkoušky Horka
21.04.2015 22:07
Na první letošní české závody jsme vyrazili na čtyřzkoušky do Horky. Běhal opět jen Frey, Spiky má pořád klidový režim. První dva parkury byly od M. Steinera a musím říct, že se mi vůbec nelíbily. Překážky byly na sebe namačkané a náběhy na zónovky byly strašné. Každopádně jsme se oba běhy diskly, navíc Frey se mě snažil přesvědčit, že začneme dělat sbíhané kladiny. smajlík
Další dva parkury byly od L. Pánkové a byly luxusní - běhavé, zároveň technické, tak jak si myslím, že by dvojky měly vypadat. V prvním běhu jsem v jednom místě byla pozdě, takže Frey kvůli mně shodil dvě laťky, jinak krásný běh v nejlepším čase. V druhém jsem ho diskla, protože seskočil z houpačky, jinak to byl moc pěkný běh.
Video tady: https://www.youtube.com/watch?v=btJD17dRXRc
Video Silesian Open
01.03.2015 17:15
Silesian Open
01.03.2015 17:14
Agilitní sezonu jsme zahájili ve Freyově rodné zemi Polsku. Bohužel Spiky s námi nakonec nejel, protože ho tři dny před závody napadl toulavý rotwailer a ošklivě ho pokousal. Naštěstí je teď už v pořádku. Takže jsme jeli s Freyíčkem sami. Závody byly skvělé, parádní organizace a hlavně krásné parkury. Bohužel pro nás moc těžké, takže jsme si dovezli čistý štít disků. smajlík Frey ale běhal úžasně, nebýt mě a mých handlingových
chyb Frey by doběhl všechno. On chyby nedělal. Neshodil jedinou laťku, měl všechny zony, prostě jsem s ním byla moc spokojená. Kromě toho, že to byly skvělé závody, pro nás to bylo i rodinné setkání. Závodů se zúčastnilo 6 Shakti Se sourozenců, jen Journey z Ameriky chyběla. Navíc tam byli i tři mladší sourozenci. Všichni jsou naprosto úžasní a tak si podobní.
Spiky - 8 let
28.02.2015 22:09
14.2. oslavil náš Pan Dokonalý už 8. narozeniny. Přejeme mu hlavně zdraví, spousty chycených míčků, agility parkurů a her s Freyem.
IGS+MH
08.01.2015 18:38
Došly nám výsledky genetických testů a Frey je IGS i MH Normal.
Hlučín
26.11.2014 18:09
Na naše letošní poslední závody jsme vyrazili do Hlučína. Závody se moc povedly - super organizace, krásné parkury od P.Pupíka a i to počasí bylo nepodzimně teplé. S našími běhy jsem byla moc spokojená. Spiky běhal nádherně, rozumněli jsme si, takže spokojenost největší. Sice mu v každém běhu spadla jedna laťka, takže umístění žádné,ale to vůbec nevadí, byl to ten nejšťastnější pejsek na světě. Frey poprvé startoval v A2. V obou zkouškách jsme se diskli, tak nějak jsme si každý běhal svůj vlastní parkur. smajlík Zato jump se nám povedl dokonale. Opravdu nám sedl, byl plynulý, rychlý. Bohužel nám ale jak na potvoru spadly dvě laťky(a to už několik závodů Frey neshodil vůbec nic) zato v nejrychlejším čase ze všech. Dokonce jsme byli rychlejší jak Freyova sestřička Chica a to je pro nás mega úspěch. smajlík Potkali jsme se tady i s dalšími sestřičkami Fleur a DeeDee. Všichni jsou úžasní, nohatí a super rychlí na parkuru.
Zkoušky Přerov
28.10.2014 21:22
Na státní svátek jsme s Freyem vyrazili do Přerova na agi zkoušky. A mise byla úspěšná. Splnili jsme si poslední chybějící zkoušku do A2. smajlík Sice jsme ji neměli čistě, Freyovi uklouzl na konci slalom, takže s jednou chybou, ale to vůbec nevadí. Druhý běh se nám povedl naprosto luxusně. Až teda bohužel na opět chybu ve slalomu, které jsem si nevšimla jak byla plynulá, takže k mému překvapení dis. (myslela jsem si, že máme čistý běh) smajlík Takže od příště už v A2.
Frey táta
24.10.2014 22:46
Dnes 24.10. se Freyovi narodily 4 nádherné dětičky. 3 chlapečci a jedna holčička. Všichni jsou černí jak kominíci. smajlík Do života jim přejeme hlavně pevné zdraví a ty nej pánečky.
Galanta
22.10.2014 18:12
Tyto závody se mi moc líbily. Především vyšlo nádherné letní počasí, areál je jednoduše dokonalý, pěkné parkury, ale hlavně mi udělaly radost úžasné výkony Spikyho a Freye. Spiky si sice žádné umístění neodnesl, ale vesměs mojí chybou, on chyby nedělal. Frey byl první den jak utržený z řetězu, běhal moooc rychle, ale uřídit jsem ho nezvládla. Druhý den byl ale jak vyměněný, nádherně vnímal, soustředil se, no prostě úžasný. Hned první běh neděle byla zkouška, kterou jsme zaběhli čistě na 1. místě. Druhý běh jumping jsem bohužel trošku pokazila a mojí vinou jsme měli dvě odmítačky. Přesto jsme se v součtu umístili na nádherném 2. místě. Poslední open jsme taky doběhli, ale s chybkami na zónách. Za celý víkend nám ale nespadla ani jedna laťka a zvládli jsme dodělat všechny slalomy, takže jsem odjížděla moc moc spokojená. Příští rok se na Galantu určitě rádi vrátíme. Video z našeho vítězného běhu tady: https://www.youtube.com/watch?v=gtj3oFBHpdc
[1] [2] [3] [4] [5]  |  [27]